Cisie

Cisie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
Mostowa 61
tel. 608056253
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Garwolin

Garwolin
Siedziba Szkoły
Kościuszki 49 G
Zespół Szkół nr 5 im. Janusza Korczaka
Janusza Korczaka 10
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
Żwirki i Wigury 16
Zespół Szkół nr 2
Aleja Legionów 21
Michałówka
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Szkolna 3
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria
Góra Kalwaria
Kalwaryjska 3
tel. 795585532
Kąty
Kąty
Puławska 4
tel. 795585532
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Halinów

Halinów
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Okuniewska 115
tel. 608056253
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Izabelin koło Nieporętu

Izabelin koło Nieporętu
Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 1
tel. 508615005
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki
Siedziba główna filii Maków Mazowiecki
Chrobrego 18
tel. 796714292
Różan
Różan
Mickiewicza 5
tel. 796714292
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Otwock

Otwock
Siedziba ES Otwock
Hugona Kołłątaja 64
SP nr 5
Słowackiego 66
SP nr 6
Ambasadorska 1
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury zajęcia dla uczniów SP 12 i SP 3
Józefa Poniatowskiego 10
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Płock

Płock
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bolesława Chrobrego
Jana Kochanowskiego 11
tel. 515379378
Szkoła Podstawowa nr 12
Ul. Brzozowa
tel. 515379378
Zespół Szkół nr 2
Chopina 62
tel. 515379378
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Radom

Radom
PSP nr 34
Miła 18
PSP nr 3
Sobieskiego 12
PSP nr 28
Jaracza 8
PSP nr 1
Odrodzenia 37
PSP 6
Rapackiego 24 / Padarewskiego 36
Zespół Szkół Integracyjnych
Wierzbicka 81/83
Wsola
Zespół Szkół Publicznych
Szkolna 1
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Radom II

Radom
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Wyścigowa 49
tel. 793031414
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego
ul. Trojańska 5
tel. 793031414
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Biała 6
tel. 793031414
Główna siedziba/sekretariat
ul. Wyścigowa 45B/2
tel. 793031414
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Żółwin

Żółwin
Szkoła Podstawowa w Żółwinie
ul. Szkolna 39
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Żyrardów

Żyrardów
Early Stage Żyrardów
Hiellego 2/6
tel. 790803520
Zespół Szkół nr 3 i LO przy ul. Kacperskiej
Kacperskiej 6A
tel. 790803520
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Warszawa i okolice

Bemowo

Warszawa
SP 82 (ul. Górczewska 201)
Lokal JWC przy ul. Górczewskiej 200B oraz Lokal przy ul. Bolkowskiej 2B
ZS 46 (ul. Thommeego 1)
Lokal przy ul. Sobczaka 26b
ZS 48 (ul. Irzykowskiego 1a)
Lokal przy ul. Człuchowska 37, Lokal przy ul. Karabeli 2e oraz Klub Nowy ul. Wyki 11a
ZSP 7 (ul. Szadkowskiego 3)
Lokal przy ul. Powstańców Śląskich 104 oraz Ośrodek "Michael" ul. Ks. Br. Markiewicza 1
SP 357 (ul. Zachodzącego Słońca 25)
Lokal przy ul. Morcinka 5
ZSP 6 (ul. Szobera 1/3)
Lokal przy ul. Człuchowska 37, Lokal przy ul. Karabeli 2e oraz Klub Nowy ul. Wyki 11a
SP 362 (ul. Czumy 8)
Lokal przy ul. Człuchowska 37, Lokal przy ul. Karabeli 2e oraz Klub Nowy ul. Wyki 11a
SP 364 (ul. Andriollego 1)
Lokal przy ul. Powstańców Śląskich 104 oraz Ośrodek "Michael" ul. Ks. Br. Markiewicza 1
SP 341 (ul. Oławska 3)
Lokal przy ul. Morcinka 5
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Bemowo Jelonki

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 301
ul. Brygadzistów 18
tel. 696928203
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Bemowo Przedszkolaki

Warszawa
Early Stage Bemowo zajęcia dla przedszkolaków
ul. Pełczyńskiego 30 B
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Białołęka I

Warszawa
Siedziba główna, sekretariat szkoły. Godziny pracy:
Mehoffera 53
Galeria Pod Dębami
Pasłęcka 8d
SP Nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
Lokal przy SP Nr 344
Erazma z Zakroczymia 12
SP Nr 154
Leśnej Polanki 63/65
SP Nr 257
Podróżnicza 11
SP Nr 314
Porajów 3
Lokal przy SP Nr 355
Ceramiczna 18
Lokal przy SP Nr 257
Czarnocińska 16
Lokal przy SP Nr 314
Antalla 4
Lokal przy SP 344
Erazma z Zakroczymia 12/2
Lokal przy SP Nr 342, 154, 366
Strumykowa 40D
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Białołęka II

Warszawa
Siedziba Główna (Biuro)
ul. Zaułek 24 - naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 112
tel. 696076027
Szkoła Podstawowa nr 112
ul. Zaułek 24
tel. 696076027
Lokal przy SP nr 231
ul. Juranda ze Spychowa 19D
tel. 696076027
Lokal przy SP nr 356
ul. Głębocka 60A
tel. 696076027
Lokal przy ZS nr 43
ul. Złotokwiatu 23
tel. 696076027
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Białołęka I (Aluzyjna)

Warszawa
Siedziba Główna
Aluzyjna 3a
Szkoła Podstawowa nr 154
Aluzyjna 22
Szkoła Podstawowa nr 154
Sprawna 28
Szkoła Podstawowa nr 154
Sprawna 35
Lokal Early Stage
Ceramiczna 18 lok. 3
Lokal Early Stage
Czarnocińska 16
Lokal Early Stage
Mehoffera 53
Lokal Early Stage
Antalla 4
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Bielany

Warszawa
Siedziba główna i sekretariat filii
ul. Klaudyny 12
SP 209
ul. Reymonta 25
SP 293
ul. Kochanowskiego 8
SP 80
ul. Aspekt 48
SP 53
ul. Rudzka 6
SP 263
ul. Szegedyńska 11
Lokal przy ul. Andersena
ul. Andersena 5
Sala zajęciowa przy ul. Broniewskiego
ul. Broniewskiego 71
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Bielany II

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 79
ul. Arkuszowa 202
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Bielany (Młociny)

Warszawa
Sekretariat szkoły
Trylogii 30
Szkoła Podstawowa nr 77
Samogłoska 9
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Brwinów

05-840 Brwinów
Szkoła Podstawowa nr.2 w Brwinowie
ul. Żwirowa 16
Brwinów
Montessori. Przedszkole językowe
ul. Żwirowa 17
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Chotomów

Jabłonna
Lokal Własny
ul. Prosta 2 Jabłonna
tel. 508615005
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Falenica

Warszawa
Siedziba ES Falenica
ul. Walcownicza 41
SP nr 124
ul. Bartoszycka 45/47
SP Nr 216
ul. Wolna 36/38
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Grochów

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 215
Podolska 5
tel. 668306824
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Grochów II

Warszawa
SP nr 141 (ul. Szaserów 117)
Zajęcia w lokalu przy ul. Osowskiej 84a (Przyprowadzamy dzieci z SP 141 z klas 0-3)
Lokal (ul. Osowska 84A)
Przyprowadzamy dzieci z SP 141 z klas 0-3
SP nr 255 (ul. Kamionkowska 36/44)
Zajęcia w lokalu przy ul. Kamionkowskiej 45a
SP nr 246 (ul. Białowieska 22)
Zajęcia w szkole
SP nr 60 (ul. Zbaraska 3)
Zajęcia w szkole
Lokal (ul. Kamionkowska 45a)
Przyprowadzamy dzieci z SP 255 z klas 0-3
SP nr 50 (ul. Jagiellońska 7)
Zajęcia w szkole
SP nr 163 (ul. Osiecka 28/32)
Zajęcia w szkole i w lokalu
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki
SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. Bairda 32A
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Izabelin

Izabelin
SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. Poniatowskiego 1
Szkoła Podstawowa w Izabelinie
ul. Wojska Polskiego 5
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Jabłonna

Jabłonna
Lokal Jabłonna
Modlińska 106
tel. 508615005
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Józefów

Józefów
Siedziba Early Stage Józefów
ul. Zawiszy 1c
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Józefów k/ Legionowa

Józefów k/ Legionowa
Lokal Józefów
Szkolna 4 a
tel. 508615005
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Kobyłka

Kobyłka
Szkoła Podstawowa nr 3
Załuskiego 57
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Komorów

Komorów
GŁÓWNA SIEDZIBA
Chopina 14
SZKOŁA PODSTAWOWA
Al. M. Dabrowskiej 12/20
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Komorów Przedszkolaki

Komorów
GŁÓWNA SIEDZIBA
Chopina 14
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Konstancin

Konstancin-Jeziorna
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Żeromskiego 15
tel. 609815559
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Legionowo

Legionowo
sekretariat
Al. 3-go Maja 22F
tel. 508615005
Legionowo
Sale Jagiellońska
Jagiellońska 49
tel. 508615005
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Lesznowola

Mysiadło
Szkoła Podstawowa w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
Szkoła Podstawowa w Mysiadle
ul. Ogrodowa
Ośrodek Ogrodowa
ul. Ogrodowa 8a
Zgorzała
Szkoła Podstawowa w Mysiadle
ul. Cyraneczki 8
Nowa Iwiczna
ZSP w Nowej Iwicznej
ul. I. Krasickiego 56
Łazy
ZSP Łazy
ks. Kanonika H. Słojewskiego 1
tel. 606421350
ZSP Łazy
ul. Łączności 56
tel. 606421350
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Łomianki

Łomianki
Siedziba szkoły
ul. Krótka 9
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Michałowice

Michałowice
GŁÓWNA SIEDZIBA
11-go Listopada 65 A
SZKOŁA PODSTAWOWA
Szkolna 15
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Michałowice Przedszkolaki

Michałowice
GŁÓWNA SIEDZIBA
11-go Listopada 65 a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Mokotów I

Warszawa
Lokal Główny ES Mokotów I
ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
tel. 660783443
Ośrodek Kultury FORMA
ul. Żuławskiego 4/6
tel. 660783443
Szkoła Podstawowa nr 205
ul. Spartańska 4
tel. 660783443
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Mokotów III

Warszawa
Siedziba Szkoły
ul. Bukowińska 22/3H
Szkoła Podstawowa nr 271
ul. Niegocińska 2
Szkoła Podstawowa nr 202
ul. Janka Bytnara "Rudego" 19
Szkoła Podstawowa nr 33
ul. Cieszyńska 8
Szkoła Podstawowa nr 191
ul. Bokserska 30
Szkoła Podstawowa nr 69
ul. Wiktorska 73
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Mokotów IV

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery
ul.Artura Grottgera 22
Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego
ul. Zwierzyniecka 10
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka
ul. Teresińska 9
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Mokotów I Przedszkolaki

Warszawa
Ośrodek Kultury "Forma"
Żuławskiego 4/6
tel. 660783443
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Mokotów V

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 85
ul. Ludwika Narbutta 14
tel. 515343012
Szkoła Podstawowa nr 70
ul. Bruna 11
tel. 515343012
Lokal własny
ul. Wiśniowa 40B
tel. 515343012
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Nowa Wieś

Nowa Wieś
SZKOŁA PODSTAWOWA
Główna 96
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ochota I

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Reja 1
Siedziba Główna
ul. A. Solariego 6
Szkoła Podstawowa nr 264
ul. Skorochód Majewskiego 17
Szkoła Podstawowa nr 175
ul. Trzech Budrysów 32
Szkoła Podstawowa nr 61
ul. Białobrzeska 27
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ochota II

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 280
ul. Gorlicka 3
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ochota III

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Jasielska 49/53
tel. 660783443
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki
SP nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
ul. Szkolna 2
tel. 696928203
Duchnice
SP w Duchnicach
Duchnicka 25
tel. 696928203
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Piaseczno

Kamionka
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Główna 50
Piaseczno
Ośrodek Miętowa
ul. Miętowa 4
Szkoła Podstawowa nr 2
al. Kasztanów 12
Chylice
Szkoła Podstawowa w Chylicach
ul. Dworska 2
Głosków
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki
ul. Millenium 76
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Podkowa Leśna

Podkowa Leśna
Zespół Szkół im. Bohaterów Warszawy
ul. Jana Pawła II 20
Przedszkole Ihaha Podkowa Leśna
ul. Bluszczowa 1
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Powiśle

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45
Samodzielny Zakład Administracji i Logistyki
ul. Konopnickiej 6
Zespół Szkół nr 69
ul. Drewniana 8
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Powiśle II

Warszawa
Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego
Łazienkowska 7
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois
Kruczkowskiego 12b
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Pruszków

Pruszków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
Lipowa 31
GŁÓWNA SIEDZIBA
Andrzeja 26
LOKAL PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10 (Ognisko Muzyczne)
Pływacka 16
LOKAL PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9
3-GO MAJA 57
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
Topolowa 10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
Hubala 4
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Pruszków Przedszkolaki

Pruszków
GŁÓWNA SIEDZIBA
Andrzeja 26
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Radość

Warszawa
Siedziba ES Radość
ul. Patriotów 237
ZS nr 120
ul. Wilgi 19
ZS nr 70
ul. Bajkowa 17/21
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Radzymin

Radzymin
Lokal
Aleja Jana Pawła II 12D
Szkoła Podstawowa nr 2
Marii Konopnickiej 24
Szkoła Podstawowa nr 1
11 Listopada 2
Słupno
Szkoła Podstawowa nr 2 Słupno
Szkolna 3
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Raszyn

Raszyn
Early Stage Raszyn (siedziba główna)
ul. Poniatowskiego 14a
Early Stage Raszyn
ul. Poniatowskiego 14, lok. 1
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Rembertów

Warszawa
Siedziba główna
ul. Kordiana 45
tel. 505844811
Szkoła Podstawowa nr 376
ul. gen. K. Ziemskiego 22
tel. 505844811
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Sadyba

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 103
Bernardyńska 16 c - zajęcia w lokalu własnym
Szkoła Podstawowa nr 115
Bernardyńska 16 c - zajęcia w lokalu własnym
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Saska Kępa

Warszawa
Siedziba Early Stage Saska Kępa
Al. Stanów Zjednoczonych 26a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Siekierki

Warszawa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Gościniec 53
Dom Kultury Dorożkarnia
Siekierkowska 28
Pijarska Szkoła Podstawowa
Gwintowa 3
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Stara Miłosna

Warszawa
Lokal przy Szkołe Podstawowej nr 353
Cieplarniana 25F
Szkoła Podstawowa 173
Trakt Brzeski
tel. 570435768
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Stare Babice

Stare Babice
SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. Piłsudskiego 16a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Sulejówek

Sulejówek
Szkoła Podstawowa nr 1
Ul. Idzikowskiego 2a
tel. 505844811
Szkoła Podstawowa nr 2
Ul. Okuniewska 2
tel. 505844811
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Śródmieście

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 75
ul. Niecała 14
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Śródmieście II

Warszawa
Zespół Szkół nr 60
ul. Stefanii Sempołowskiej 4
tel. 515343012
Szkoła Podstawowa nr 211
ul. Nowy Świat 21a
tel. 515343012
Szkoła Podstawowa nr 32
ul. Lewartowskiego 2
tel. 515343012
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Śródmieście III

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 220
Al. Jana Pawła II 26a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Śródmieście IV

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 158
ul. Ciasna 13
tel. 609815559
Szkoła Podstawowa nr 210
ul. Karmelicka 13
tel. 609815559
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Śródmieście V

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 1
Wilcza 53
Szkoła Podstawowa nr 203
Księdza Ignacego Jana Skorupki 8
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Targówek

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 275
ul. Hieronima 2
Nauka w lokalu
ul. Kondratowicza 11
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Targówek Przedszkolaki

Warszawa
Targówek Przedszkolaki
Kondratowicza 11
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursus I

Warszawa
GŁÓWNA SIEDZIBA
Plutonu AK Torpedy 47
GŁÓWNA SIEDZIBA
Dzieci Warszawy 48 lok. 4
SP 381
Drzymały 1
SP 382
Konińska 2
SP 4
Sławka 9
SP 14
Sosnkowskiego 10
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursus II

Warszawa
SP 11
Keniga 20
SP 2
Orłów Piastowskich 47
GŁÓWNA SIEDZIBA
Wojciechowskiego 44
SP 383
Warszawska 63
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursus Przedszkolaki

Warszawa
GŁÓWNA SIEDZIBA
Plutonu Torpedy 47
GŁÓWNA SIEDZIBA
Dzieci Warszawy 48 lok.4
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursynów I

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 319
ul. Związku Walki Młodych 10
Gimnazjum Przymierza Rodzin
ul. Wąwozowa 28
Lokal własny Early Stage Ursynów I
ul. Związku Walki Młodych 22
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursynów II

Warszawa
Lokal własny- Ekologiczna
Ekologiczna 14
Lokal własny - Rybałtów
ul. Rybałtów 20
SP nr 16
ul. Wilczy Dół 4
Natoliński Ośrodek Kultury
ul. Na Uboczu 3
Lokal własny - Polnej Róży
Polnej Róży 6
Lokal własny Żabińskiego
ul. Żabińskiego 2
Prywatna Szkoła Sióstr Niepokalanek
Ul. Zaruby 2
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursynów III

Warszawa
SP 323
Hirszfelda 11, Warchałowskiego 4
SP 310
Hawajska 7
SP 343
Kopcińskiego 7
Lokal przy SP 100
Puławska 326
SP 318
Teligi 3
Przedszkole nr 351
Warchałowskiego 4
Czarny Kot-Biały Kot
Polinezyjska 8
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursynów IV

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
ul. Lokajskiego 3
Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
ul. Mandarynki 1
Siedziba Early Stage Ursynów IV
ul. Raabego 11
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
ul. Koncertowa 8
Siedziba własna przy SP 303
ul. Koncertowa 10
Szkoła Podstawowa nr 313
ul. Cybisa 1
Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
ul. Dembowskiego 9
Szkoła Podstawowa nr 81 im. L. Rudnickiego
ul. Puszczyka 6
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ursynów IV Przedszkolaki

Warszawa
Siedziba Early Stage Ursynów IV
ul. Raabego 11
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wawer

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 109
ul. Przygodna 2
Lokal własny - Anin
ul. Kajki 76
Szkoła Podstawowa nr 195
ul. Króla Maciusia 5
Szkoła Podstawowa nr 218
ul. Kajki 80/82
Szkoła Podstawowa nr 138
ul. Pożaryskiego 2
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wiązowna

Wiązowna
Szkoła Podstawowa w Wiązownie
ul. Kościelna 20
tel. 608056253
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wilanów

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 261
Rumiana 38 a - zajęcia w lokalu własnym
Szkoła Podstawowa nr 169
Rumiana 38 a - zajęcia w lokalu własnym
Siedziba główna (sekretariat)
Rumiana 38 a
Szkoła Podstawowa nr 300
Rumiana 38 a - zajęcia w lokalu własnym
Szkoła Podstawowa nr 358
U. Ledóchowskiej 10 - zajęcia na terenie SP 358
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Włochy

Warszawa
Lokal Popularna (SP 94)
Popularna 41
Lokal Słowicza
Słowicza 12
SP 66
Przepiórki 16/18
SP 88
Radarowa 4b
SP 359
Promienista 12A
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wola I

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 238
ul. Redutowa 37
Szkoła Podstawowa nr 139
ul. Syreny 5/7
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wola II

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 225
ul.Brożka 15
tel. 792796585
Szkoła Podstawowa nr 234
ul. Esperanto 5
tel. 792796585
ZPOSM
ul. Tyszkiewicza 42
tel. 792796585
Szkoła Podstawowa nr 222
Esperanto 7a
tel. 792796585
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wola III

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 26
Miedziana 8
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wola IV

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 132
ul. Grabowska 1
Szkoła Podstawowa nr 25
ul. Grzybowska 35
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wola V

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 387
Kasprzaka 1/3
Szkoła Podstawowa nr 386
ul. Grenady 16
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Wołomin

Wołomin
SP nr 3
ul. Piłsudskiego 44
tel. 668306824
SP nr 5
ul. Lipińska 16
tel. 668306824
SP nr 7
Mieszka I 10
tel. 668306824
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Zacisze

Warszawa
Siedziba Główna
ul. Gilarska 58
Szkoła Podstawowa nr 52
ul.Gilarska 58
Szkoła Podstawowa nr 28
ul.Gościeradowska 18/20
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Zacisze II

Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 84
ul.Określona 2
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Ząbki

Ząbki
ZPSK
Zajęcia odbywają się w lokalu przy ul. Wojska Polskiego 18
tel. 796907024
Szkoła Podstawowa nr 2
Zajęcia odbywają się w lokalu przy ul. Wojska Polskiego 18
tel. 796907024
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Zielonka

Zielonka
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Wilsona 34/36
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Powstańców 3
Lokal
ul. Wyszyńskiego 9a
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Staszica 56
Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Łukasińskiego 1/3
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Żoliborz

Warszawa
Siedziba główna i sekretariat filii
ul. Klaudyny 12
Lokal przy ul. Smoszewskiej
ul. Smoszewska 9
Lokal przy ul. Sady Żoliborskie
ul. Sady Żoliborskie 13a lok. 1
Lokal przy ul. Broniewskiego
ul. Broniewskiego 9a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Żoliborz-Bielany Przedszkolaki

Warszawa
Siedziba główna i sekretariat filii Early Stage Żoliborz-Bielany
ul. Klaudyny 12
Lokal na Broniewskiego
ul. Broniewskiego 9a
3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat