Aktualności szkoły Ursus I


ZAPISY NA ROK 2014/2015

12.06.2014
 
Zapisy na rok szkolny 2014/2015 już trwają!
Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy do wypełnienia deklaracji online:http://www.earlystage.pl/zapisy/ursus-1
W razie pytań, zachęcamy do kontakty z sekretariatem szkoły.

 

 

 

Sesja egzaminacyjna

12.06.2014
 
Nadeszła letnia sesja egzaminacyjna!
Już dziś, część z grup, rozpoczyna zdawanie egzaminów. Mamy nadzieję, że wszystkim pójdzie świetnie, za co trzymamy mocno kciuki, już niedługo wakacje!
Good luck kids!

A PICTURE IS WORTH A THOUSAND WORDS

12.06.2014

Pod koniec maja grupy Master Stage w pracowały nad interpretacją plastycną wybranego przysłowia/ powiedzenia w języku angielskim, biorąc tym samym udział w ogólnoszkolnym konkursie A PICTURE IS WORTH A THOUSAND WORDS na najciekawszą pracę. 

 Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć zdjęcia projektów plastyczno-językowych poszczególnych grup biorących udział w konkursie.

Informacje o filii


URSUS I (osiedla Czechowice i Skorosze) Główna siedziba (sekretariat)

Adres: ul. Plutonu Torpedy 47, Warszawa

Telefon: 22 668 47 87, 512 30 30 12

E-mail: ursus@earlystage.pl

Opis szkoły Ursus I

Witamy w Early Stage Ursus!

 

Filia działa na terenie osiedli Czechowice i Skorosze od września 2010 roku. Uczy się u nas ponad 300 uczniów! Są to głównie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14.

 

Nasze zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na ul. Plutonu Torpedy 47. To dogodna lokalizacja, umiejscowiona zaledwie 450m od Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 14 (ok. 7 minut spacerem). Jest w niej 5 przestronnych sal odpowiednio dostosowanych do nauczania przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży.


Najmłodszym uczniom (z klas 0-3) uczęszczającym do SP nr 14 i SP nr 4 oferujemy możliwość przyprowadzania na nasze zajęcia, a następnie odprowadzania do szkolnej świetlicy ? dzięki temu rodzice naszych uczniów nie muszą martwić się, jak ich dzieci dotrą na dodatkowe lekcje angielskiego, a sami uczniowie mają zajęcia w bardzo dogodnych godzinach.


Organizujemy zajęcia poranne i popołudniowe ? dzięki temu zarówno uczniowie, którzy chodzą do szkoły na I, jak i na II zmianę mogą wesoło i twórczo spożytkować czas, który spędziliby na świetlicy.

 

Nasi uczniowie, oprócz lekcji angielskiego, biorą udział w różnych projektach artystyczno-językowych. Młodsi uczniowie (klasy 0-III szkoły podstawowej) wystawiają sztuki teatralne po angielsku, a starsi (klasy IV-VI szkoły podstawowej i klasy I-III gimnazjum) tworzą projekty multimedialne, uczestniczą w ogólnoszkolnych konkursach językowych i przygotowują się do zdawania prestiżowych brytyjskich egzaminów (Cambridge Young Learners Starters-Movers-Flyers, PET for Schools, FCE for Schools).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów w zakładce ?Galeria?.


Early Stage to szkoła na lata! Dołącz do nas i rośnij razem z nami!

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2014/2015 JUŻ TRWAJĄ!!!

Naukę rozpoczynamy już we wrześniu!


INFORMACJE I ZAPISY:

512 30 30 12, 22 668 47 87
ursus@earlystage.pl


Dyrektorem filii jest Justyna Tymińska.

Liderem filii jest Magdalena Chylińska

Kadra szkoły Ursus I


DYREKTOR FILII

JUSTYNA TYMIŃSKA

 

Szanowni Państwo!

 

Nazywam się Justyna Tymińska. Z Early Stage jestem związana od 2002 roku. Od roku 2010 jestem dyrektorem filii w warszawskim Ursusie; filia ta znajduje się na granicy osiedla Czechowice i Skorosze. Od września 2012 roku swoją działalność rozpoczęła filia Ursus II, zlokalizowana na terenie osiedli Niedźwiadek i Gołąbki.

 

Praca z dziećmi od zawsze dawała mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam atmosferę, jaka panuje na zajęciach; cenię spontaniczne reakcje, otwartość i szczerość moich uczniów. Ich szybkie postępy i entuzjazm do nauki języka są dla mnie wielką nagrodą i nieustającą inspiracją w mojej pracy.


Z ogromną radością patrzę na to, jak rozwija się nasza szkoła. W pierwszym roku istnienia w filii w Ursusie uczyło się niespełna 50-ciu uczniów; obecnie jest ich ponad 350-ciu. Ten sukces współtworzą wszyscy lektorzy i pracownicy Early Stage Ursus. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu, ogromnemu zaangażowaniu i entuzjazmowi nasi uczniowie mają odpowiednie warunki, aby uzyskiwać wysokie wyniki w nauce angielskiego.


Sukces naszej szkoły zawdzięczamy również Państwu - rodzicom i opiekunom naszych uczniów. Dzięki Państwa zainteresowaniu wynikami uczniów i otwartemu dzieleniu się Państwa opiniami na temat naszej szkoły możemy nauczać jeszcze skuteczniej. Za to zaangażowanie bardzo dziękujemy!


Gorąco zachęcam do kontaktowania się ze mną, gdyby mieli Państwo jakieś pytania dotyczące nauki w Early Stage (e-mail: justyna.tyminska@earlystage.pl, tel. 501 677 537). Z chęcią odpowiem na wszystkie zapytania. Serdecznie zapraszam do naszej filii Early Stage w Ursusie!


Z wyrazami szacunku,
Justyna Tymińska

Płatności w szkole Ursus I


TABELA OPŁAT ZA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE EARLY STAGE URSUS

Galeria


LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2014