Aktualności szkoły Ursus I


Majówka

27.04.2016

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że w dniach 02.05 - 03.05 szkoła Early Stage jest nieczynna. Zapraszamy na zajęcia w środę 4 maja! Życzymy wszystkim odpoczynku i udanej majówki!

 

Zespół Early Stage

HIT OR NOT? - FOOD SMART WRITING COMPETITION - wyniki konkursu

27.04.2016

Szanowni Państwo za nami kolejny konkurs w Early Stage, w którym uczniowie z wszyskich filii, z grup powyżej 5.5 + pisali z pasją o swoich odczuciach związanych z piosenkami na tegorocznej płycie projektowej Food Smart oraz opisywali swoje mniej pozytywne odczucia względem innych piosenek.

 

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za oddane prace oraz podzielenie się swoimi opiniami!  Bardzo miło nam poinformować, że wyróżnione i nagordzone zostały uczennice z naszych filii.

W kategorii Smash 2 - Amelia Dziarnowska - filia Pruszków/Nowa Wieś oraz w kategorii Smash 3 - Natalia Zawadzka - filia Ursus I.

 

Gratulujemy!

 

Wyniki egzaminu KET

20.04.2016

Otrzymaliśmy wyniki egzaminów KET (Key for Schools) uczniów z naszej filii. Potwierdzają one, że obraliśmy odpowiednie ścieżki przygotowań uczniów. Niektórzy wykazali się wiedzą wykraczającą poza wymagania egzaminacyjne, co było dla nas bardzo miłą niespodzianką! Pozostali uczniowie również osiągnęli wspaniałe wyniki. Ze wszystkich jesteśmy ogromnie dumni.

Serdecznie gratulujemy!

 

Zespół Early Stage

Informacje o filii


Opis szkoły Ursus I

 

KONTAKT:

 

22-668-47-87 / 504-227-955 /(sekretariat ul. Plutonu Torpedy 47)

22-620-66-47 /  571-443-360/(sekretariat ul. Dzieci Warszawy 48 lok.4)

ursus1@earlystage.pl

 

Witamy w Early Stage Ursus!

 

Filia działa na terenie osiedli Czechowice i Skorosze od września 2010 roku. Uczy się u nas ponad 500 uczniów! Są to głównie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14.

 

Nasze zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Plutonu Torpedy 47 oraz w siedzibie przy ul. Dzieci Warszawy 48 lok.4. Te dogodne lokalizacje, umiejscowione zaledwie 450m od Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 14 (ok. 7 minut spacerem). W naszych siedzibach jest wiele przestronnych sal odpowiednio dostosowanych do nauczania przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży.


Najmłodszym uczniom (z klas 0-3) uczęszczającym do SP nr 14 i SP nr 4 oferujemy możliwość przyprowadzania na nasze zajęcia, a następnie odprowadzania do szkolnej świetlicy - dzięki temu rodzice naszych uczniów nie muszą martwić się, jak ich dzieci dotrą na dodatkowe lekcje angielskiego, a sami uczniowie mają zajęcia w bardzo dogodnych godzinach.


Organizujemy zajęcia poranne i popołudniowe - dzięki temu zarówno uczniowie, którzy chodzą do szkoły na I, jak i na II zmianę mogą wesoło i twórczo spożytkować czas, który spędziliby na świetlicy.

 

Nasi uczniowie, oprócz lekcji angielskiego, biorą udział w różnych projektach artystyczno-językowych. Młodsi uczniowie (klasy 0-III szkoły podstawowej) wystawiają sztuki teatralne po angielsku, a starsi (klasy IV-VI szkoły podstawowej i klasy I-III gimnazjum i liceum) tworzą projekty multimedialne, uczestniczą w ogólnoszkolnych konkursach językowych i przygotowują się do zdawania prestiżowych brytyjskich egzaminów (Cambridge Young Learners Starters-Movers-KEY for Schools, PET for Schools, FCE for Schools).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów w zakładce "Galeria".

 

Sekretariat w siedziebie przy ul. Dzieci Warszawy 48 lok.4
 
Sekretariat w siedzibie przy ul. Plutonu AK Torpedy 47
 
17-21.08.15r. - sekretariat czynny w godz. 9-17
24-28.08.15r.- sekretariat czynny w godz. 10-18
31.08- 11.09.15r.- sekretariat czynny w godz 8-20
oraz w soboty 05.09 i 12.09 sekretariat czynny w godz.10-15
 
Współpracujemy także z Biblioteką Publiczną im. W.J. Grabskiego.
W salach bibliotecznych odbywa się część zajęć Early Stage Ursus.


Early Stage to szkoła na lata! Dołącz do nas i rośnij razem z nami!
 

 

Kadra szkoły Ursus I


 

 

DYREKTOR FILII

 

 

 

JUSTYNA TYMIŃSKA

 

Szanowni Państwo!

 

Nazywam się Justyna Tymińska. Z Early Stage jestem związana od 2002 roku. Od 2007 roku prowadzę filię franczyzową Early Stage w podwarszawskich Michałowicach.

 

Praca z dziećmi od zawsze dawała mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam atmosferę, jaka panuje na zajęciach; cenię spontaniczne reakcje, otwartość i szczerość moich uczniów. Ich szybkie postępy i entuzjazm do nauki języka są dla mnie wielką nagrodą i nieustającą inspiracją w mojej pracy.

 

Z ogromną radością patrzę na to, jak rozwija się nasza szkoła. W pierwszym roku istnienia w fili w Michałowicach uczyło się zaledwie 16-tu uczniów; obecnie jest ich ponad 280. Ten sukces współtworzą wszyscy lektorzy i pracownicy Early Stage Michałowice. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu, ogromnemu zaangażowaniu i entuzjazmowi nasi uczniowie mają odpowiednie warunki, aby uzyskiwać wysokie wyniki w nauce angielskiego.


Sukces naszej szkoły zawdzięczamy również Państwu - rodzicom i opiekunom naszych uczniów. Dzięki Państwa zainteresowaniu wynikami uczniów i otwartemu dzieleniu się Państwa opiniami na temat naszej szkoły możemy nauczać jeszcze skuteczniej. Za to zaangażowanie bardzo dziękujemy!

 


Gorąco zachęcam do kontaktowania się ze mną, gdyby mieli Państwo jakieś pytania dotyczące nauki w Early Stage (e-mail: justyna.tyminska@earlystage.pl). Z chęcią odpowiem na wszystkie zapytania. Serdecznie zapraszam do naszej filii Early Stage w Michałowicach!

Z wyrazami szacunku,
Justyna Tymińska

 

 

Płatności w szkole Ursus I


TABELA OPŁAT ZA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE EARLY STAGE URSUS

 

 

Poniżej przedstawiamy tabelę płatności za rok szkolny 2015/16.

W Early Stage można płacić miesięcznie lub semestralnie.

Cena kursu podzielona jest na 10 równych rat miesięcznych lub dwie równe raty semestralne, które wpłaca się na konto szkoły.

 

Opłata za przyprowadzanie (Uwaga! Dotyczy tylko uczniów z grup 0-3.3):

  • Jednorazowo za semestr: 150 zł

Zniżka dla rodzeństwa

  • 10 zł w skali miesiąca od każdego dziecka (dotyczy zarówno rat miesięcznych jak i semestralnych) 

 

Opłata za materiały edukacyjne:

  • Klasa I-III szk. podst.: 180 zł
  • Klasa IV-VI szk. podst.: 240 zł
  • Klasa I-III gim.: 250 zł
  • Grupy FCE/CAE: 260 zł

 

Opłaty miesięczne: wpłaty do 10-ego każdego miesiąca, a w miesiącu wrześniu do 20-ego września

Opłaty semestralne: I wpłata do 20-ego września, II wpłata do 20-ego lutego

W przypadku braku opłaty semestralnej w terminach podanych powyżej, za kurs zostaną naliczone opłaty miesięczne.

 

Opłaty należy regulować w formie przelewu na następujące konto:
86 1090 1056 0000 0001 1962 6269

Nazwa odbiorcy: (firma prowadząca Early Stage Ursus na zasadach franczyzy)
JUST 4 KIDS - Justyna Tymińska
ul. Chopina 14
05-806 Komorów


Tytuł przelewu:
URSUS/ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA/ MIESIĄC LUB SEMESTR, ZA KTÓRY PŁACIMY (EWENTUALNA ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA)/ EWENTUALNA DOPŁATA ZA PRZYPROWADZANIE/ OPŁATA ZA MATERIAŁY EDUKACYJNE (jeśli nie została dokonana wcześniej)

 

W zakładce "Czytaj więcej" znajdą Państwo szczegółowe kalkulacje cen za 45 min. 

 

Galeria


LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2016
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ