FRANCZYZA EARLY STAGE


Posiadamy prawie 25-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Działamy w wielu miastach w całej Polsce. Zaufało nam już 70 franczyzobiorców. W Warszawie i okolicach to właśnie w Early Stage uczy się najwięcej dzieci. Wiemy, jak powtórzyć ten sukces w Twoim mieście!

 

Skontaktuj się z nami: mail franczyza@earlystage.pl tel. 784-483-577

 

 

  

 

 


 

Franczyza w Early Stage

 

Zachęcamy do poznania Toni Bochińskiej - dyrektorki Early Stage. Tonia opowiada o tym, z czym wiąże się zostanie naszym franczyzobiorcą - poczynając od głównych założeń metody Early Stage kończąc na kwestii zarządzania i prowadzenia własnej szkoły.

 

 

                      

 

 

 

Kobieta- właściciel!

 

Podczas webinarium prowadzonego w ramach współpracy z eduNation - portalem stworzonym z myślą o nauczycielach, Tonia Bochińska mówi o sile kobiet w naszej szkole oraz o drodze nauczyciela do właściciela własnej szkoły językowej.

 

                           

 

 

 

Nasza metodyczka o grach i zabawach na zajęciach języka angielskiego

 

Trochę o naszych szalenie skutecznych pomysłach na prowadzenie zajęć opowiada jedna z głównych metodyczek Early Stage - Agnieszka Gajewska- podczas webinarium przeprowadzonego w ramach współpracy eduNation - portalem dla nauczycieli. Dołączenie do Early Stage to szansa na korzystanie ze szkoleń i warsztatów - nie tylko w formie webbinariów!

 

 

                        

 

 

POZNAJ KILKA SYLWETEK NASZYCH FRANCZYZOBIORCÓW

 

IWONA - WARSZAWA/TARGÓWEK

 

 

 

MAGDA - GDAŃSK 

 

 

 

     VIOLETTA - BYDGOSZCZ 

 

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ