Sean Palmer w Early Stage


 

Oto co Sean napisał o współpracy z nami:

 

Oh no! Where do I start? I love to make sounds, imitate things and play with my voice... but how does that work with ES?
I?ve been involved with the wonderfully imaginative and fun people at ES for around 7 years, of course it all began with their looking for a native speaker of English, but this role quickly changed.


I have recorded voices to characters from Joanna's books, sang songs as snakes, bears, aliens, flowers and rats and

of course boys (and girls!) and I?ve had the unlimited pleasure of creating umpteen short films, music videos and theatrical plays in the sun (and the rain) with the wildly enthusiastic and effervescent kids on ES summer camps!
If there is one thing I love about collaborating with ES it is their fresh approach to their work. I feel as if they are breaking trends and reinventing ?teaching English to kids? with every new publication.

Professionally I work as a theatrical actor in Warsaw, Łódź and Lublin and tour performances around Europe to theatre and performance festivals.
I also run an experimental choir of 12 people in Warsaw; exploring different ways of using voice, sounds and the body to create exciting, engaging and surprising live music concerts without instruments.
   
I hope to meet you soon :) SEAN

 

Ojej! Jak tu zacząć? Uwielbiam wydawać różne dziwne odgłosy, naśladować dźwięki, bawić się głosem. No dobrze, ale co to ma wspólnego z Early Stage?

Z cudownymi, kreatywnymi i fajnymi osobami z Early Stage związany jestem od 7 lat. Zaczęło się - prozaicznie, od tego, że szkoła szukała native speakera na obóz. W tej roli rozpocząłem swoją współpracę, ale szybko wszystko zaczęło się zmieniać. 

 

Podkładałem głosy pod postaci z autorskich podręczników Joanny. Śpiewałem piosenki jako wąż, miś, ufoludek, kwiatek, chłopiec (i dziewczynka!). Miałem przyjemność współtworzyć z entuzjastycznymi dzieciakami niezliczoną liczbę videoklipów i przedstawień teatralnych podczas letnich obozów językowych Early Stage. Pracowaliśmy zarówno w słońcu, jak i w deszczu. 

To co naprawdę kocham we współpracy z Early Stage, to ich nowatorskie i świeże podejście do pracy. Z każdą nową publikacją, mam wrażenie, że przełamują istniejące i wyznaczają zupełnie nowe trendy w metodologii uczenia dzieci języka angielskiego. 

 

Z zawodu jestem aktorem. Pracuję w teatrach w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Występowałem na festiwalach teatralnych w całej Europie. 

 

Dodatkowo dyryguję dwunastoosobowym chórem eksperymentalnym z Warszawy. Poszukujemy nowych sposobów ekspresji przy pomocy naszych głosów i naszych ciał, a także, rozmaitych, nieinstrumentalnych dźwięków. Przy pomocy tej kombinacji tworzymy niepowtarzalne i zaskakujące przedstawienia. 

Do zobaczenia wkrótce:) SEAN

 

 

Sean Palmer

 

 

Sean z uczniami Early Stage na obozie

 

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ