Kim jesteśmy


Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat.

W ramach LITTLE EARLY STAGE uczą się przedszkolaki (3-5 lat).

Dzieci ze szkoły podstawowej uczą się w EARLY STAGE. Gimnazjaliści i licealiści kontynuują edukacje językową w ramach MASTER STAGE.

 

Szkoła powstała w 1993 roku, w Warszawie i była jedną z pierwszych w Polsce szkół językowych specjalizujących się tylko i wyłącznie w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Szkoła została założona przez Joannę Zarańską - autorytet w dziedzinie nauczania i autorkę wielu kursów do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Early Stage to nowoczesna i skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Głównym założeniem szkoły jest umożliwienie uczniom osiągania szybkich postępów w nauce.

 

Strategia Early Stage polega na połączeniu nowoczesnych technik i metod z tradycyjnym podejściem do nauki. Dwutorowa koncepcja nauczania wraz z intensywnym trybem nauki są w stanie przynieść najlepsze efekty.

Dzięki wybitnej kadrze, która dodatkowo współpracuje z rodzicami dzieci, uczniowie są zmotywowani i zaangażowani w naukę.

 

Early Stage oferuje:

  • spójne, pod względem wieku i poziomu językowego, grupy,
  • ciekawe i ambitne materiały edukacyjne, znacznie wykraczające poza ogólnie przyjęte standardy,
  • przygotowywanie uczniów do zdawania prestiżowych egzaminów brytyjskich,
  • zaangażowanie dzieci w międzynarodowe projekty, łączące edukację językową z edukacją muzyczną i plastyczną.

 

Niezwykle istotnym elementem materiałów edukacyjnych Early Stage jest ich warstwa kreacyjna. Szkoła współpracuje z inspirującymi artystami, którzy mają duży wkład w ich niepowtarzalny charakter. Osoby na stałe związane z Early Stage to Aga Zaryan - wokalistka jazzowa, Michał Tokaj - muzyk i dwukrotny laureat Fryderyka, Sean Palmer - brytyjski muzyk i aktor, a także ostatnio: Marcie Bronstein - amerykańska artystka, pisarka i fotograf, która tworzy inspirujące materiały graficzne - teraz także specjalnie dla dzieci uczących się w Early Stage.

 

W roku szkolnym 2015/2016, w Early Stage uczyło się prawie 18.000 dzieci z całej Polski.
W kolejnym roku szkolnym uruchomione zostaną następne oddziały szkoły.

 

Zachęcamy do obejrzenia dokumentu o naszej szkole. Prezentujemy w nim założycielkę szkoły - Joannę Zarańską oraz jej córkę - dyrektora Early Stage, Antoninę Bochińską. Opowiadamy o metodzie nauczania oraz o tym, jak szkoła powstała. Poznajemy osoby, które prowadzą placówki Early Stage oraz nauczycieli w nich uczących. Słuchamy o tym, dlaczego rodzice naszych uczniów posyłają do nas swoje dzieci. Oglądamy niewyreżyserowane zajęcia. Możemy podejrzeć metody pracy z uczniami. Zapraszamy!

 

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ