Historia Early Stage


W roku szkolnym 2012/13 szkoła obchodziła swój DWUDZIESTY JUBILEUSZ!!!

 

 

Szkoła Early Stage powstała w roku 1993 na małym osiedlu warszawskiego Mokotowa. Jej twórczynią jest Joanna Zarańska.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w edukacji dzieci, założycielka szkoły wprowadzała kolejne nowatorskie rozwiązania, których celem było ciągłe podwyższanie skuteczności nauczania.

 

Przez wiele lat Early Stage była małą rodzinną szkołą, na warszawskim Mokotowie, prowadzoną przez Joannę Zarańską wraz z córkami. Z czasem szkoła zaczęła się rozrastać. Powstawały filie, których prowadzenie powierzano doświadczonym i znanym z wcześniejszej współpracy nauczycielom.

 

W latach 2007 - 2011 nastąpił niezwykle dynamiczny rozwój szkoły. Powstało wówczas wiele nowych oddziałów, również poza granicami Warszawy. Wszystkie - do dziś - prowadzone są przez osoby, których pasją jest nauczanie i chęć podtrzymywania oryginalnego klimatu szkoły. Early Stage zachowuje swój rodzinny i lokalny charakter. Funkcję kierowniczą w szkole pełni córka Joanny Zarańskiej ? Tonia Bochińska.

 

Nowatorskie rozwiązania i niekonwencjonalne podejście szkoły spotkały się z uznaniem prestiżowej organizacji FRSE (Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji). W 2005 roku po raz pierwszy przyznano Early Stage nagrodę European Language Label za innowacyjność w nauczaniu języka obcego. Szkoła otrzymała wyróżnienie za organizację projektu KIDS TAKE THE STAGE. W grudniu 2009 roku szkole przyznano certyfikat po raz drugi, tym razem za kolejny projekt: TOLERANCE - GET TOGETHER. Szkoła może poszczycić się otrzymaniem wyróżnienia po raz trzeci: w 2012 roku Early Stage zorganizowała przedsięwzięcie INDIA EXPRESS, tym razem w międzynarodowym wymiarze. Pierwszy projekt angażujący dzieci z innych stron świata miał miejsce w 2010 roku i dotyczył Kenii. Dzieci z Early Stage oraz ze szkoły St.Phillips w Nairobi na płycie pt. "WE ARE THE WORLD" wspólnie zaśpiewały piosenki w języku angielskim.

 

Od września 2008 roku, Early Stage jest partnerem British Council w programie ADDVANTAGE. Szkoła stała się centrum egzaminacyjnym egzaminów Cambridge Young Learners (egzaminy Cambridge dla dzieci).

Zajęcia Early Stage są obecnie prowadzone w ponad 200 lokalizacjach w wielu miastach Polski.

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ