Aga Zaryan w Early Stage


Z Early Stage jestem związana od momentu powstania szkoły w 1993 roku. Będąc córką Joanny Zarańskiej - założycielki szkoły, obserwowałam dynamiczny i twórczy temperament mamy, która włożyła całe serce w rozwój szkoły. Od 1997 roku sama zaczęłam uczyć w filii, którą założyłam na Ochocie. W szkole uczyłam przez dekadę, do czasu, kiedy moim głównym zajęciem stała się działalność muzyczna.

 

Organizowałam i jeździłam na obozy, prowadziłam lato w mieście, przygotowywałam z uczniami przedstawienia. Do dzisiaj, co jest bardzo miłe, na moje koncerty przychodzą dawni uczniowie i ich rodzice. Teraz szkołę współtworzy moja siostra Tonia, która przez lata również uczyła, a dzisiaj jest jednym z głównych motorów jej działania. Early Stage to ciągły rozwój, poszukiwanie, a także zapał jej twórców i pracowników do uczenia na wysokim poziomie. To również coś więcej: nietuzinkowe zajęcia, przepełnione muzyką, dramą, nauką przez dobrą zabawę, ciekawe obozy, przedstawienia teatralne. To ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom dzieci.

 

Z mamą współpracuje Michał Tokaj - pianista i kompozytor dwukrotnie nagrodzony nagrodą muzyczną Fryderyk. Od lat komponuje muzykę do podręczników Early Stage oraz uczestniczy w różnych projektach szkoły. Dzieci uczą się nie tylko angielskiego, ale również muzykalności i poczucia rytmu. Sama od lat śpiewam na płytach Early Stage i biorę udział przy projektach muzycznych, które dzieci nagrywają w celach charytatywnych. Uwielbiam zapał uczniów Early Stage zaangażowanych w nagrania.
Moim marzeniem jest przygotowanie z muzykami i uczniami Early Stage musicalu. Wiele moich marzeń już się spełniło; wiem, że przyjdzie też czas na zrobienie czegoś tak wyjątkowego z dzieciakami ze szkoły!!!

 

 

 

Z okazji dwudziestych urodzin szkoły Aga Zaryan wraz z Seanem Palmerem oraz grupą naszych uczniów nagrała płytę jubileuszową. Aranżację utworów przygotował Michał Tokaj - trzykrotny laureat Fryderyka. Między innymi na płycie pojawiły się Imagine Johna Lennona oraz Happy Birthday Steviego Wondera. Miłego słuchania!

 

IMAGINE (John Lennon) uczniowie Early Stage & Aga Zaryan

 

 HAPPY BIRTHDAY (Stevie Wonder) Aga Zaryan & uczniowie Early Stage

 

 

Joanna Zarańska i Aga Zaryan podczas przygotowań do międzynarodowego projektu muzycznego

 

 

Aga z naszymi uczniami i ich rodzicami podczas nagrań piosenek The Beatles do projektu

Generations Bond "Muzyka Łączy Pokolenia"

 

 

Aga z uczniami naszej szkoły podczas jednej z prób

 

 

Aga Zaryan na scenie

 

 

Aga w studiu

 

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ