Materiały nauczania


Early Stage to szkoła, w której autorskie materiały nauczania odgrywają ogromną rolę. To także twórczy zespół, wciąż ulepszający swoje narzędzia pracy.

Zarówno podręczniki Hello, jak też Hocus Pocus napisały Joanna Zarańska i Magdala Appel - wyjątkowy tandem autorski, którego talent i oryginalność pomysłów zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Kurs Hocus Pocus, Fundacja wyróżniła europejskim znakiem jakości - European Language Label.

Ten sam znak jakości szkoła Early Stage otrzymała później trzykrotnie, za swoje międzynarodowe projekty w latach 2007 - 2012.

Oprócz wymienionych powyżej kursów, specjalnie dla szkoły Early Stage, Joanna Zarańska stworzyła szereg dodatkowych podręczników przeznaczonych wyłącznie do użytku szkoły.

To właśnie dzięki materiałom zawartym w tych podręcznikach, możliwe stało się stworzenie programu intensywnych kursów dla dzieci. Do współpracy nad tworzeniem tych  materiałów włączają się również doświadczeni i kreatywni nauczyciele, znający potrzeby i ogromne możliwości dzieci.

Wszystkim materiałom towarzyszy bogaty zestaw nagrań ułatwiających pracę w domu i pomagających dzieciom w doskonaleniu wymowy.

Dodatkowe materiały dla uczniów Early Stage tworzą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, na przykład - zaproszona do współpracy ze szkołą - amerykańska fotografka, autorka i nauczycielka, Marcie Bronstein.

Starsi uczniowie Early Stage uczą się z najbardziej ambitnych podręczników brytyjskich wydawców. Podobnie jak w przypadku młodszych dzieci, dla młodzieży również tworzone są przez szkołę dodatkowe materiały autorskie, wzbogacone o nagrania ułatwiające naukę wymowy. Zabawne nagrania prezentują Aga Zaryan i Sean Palmer, a ilustracje trafiające w gust nastolatków stworzyła młoda graficzka, absolwentka Early Stage.

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ