Intensywność kursu


Kursy językowe w Early Stage są intensywne, ale dostosowane do możliwości uczniów. Umysł dziecka jest wyjątkowo chłonny, przez co z łatwością przyswaja wszelkie informacje. Dzieci w sposób naturalny są w stanie perfekcyjnie opanować fonetyczny system języka obcego i tę zdolność staramy się maksymalnie wykorzystać. Dzięki temu możemy doskonale kształtować ich umiejętności komunikacyjne i ciągle poszerzać zakres słownictwa. Jednocześnie dzieci uczą się również gramatyki - początkowo w sposób nieświadomy, ale już od 4 klasy poznają kolejne jej zasady, które pozwalają porządkować zdobytą wcześniej wiedzę. Możliwie szybko staramy się wprowadzać umiejętności czytania i pisania, rozwijając stopniowo kompetencje do budowania dłuższych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

 

Po każdych zajęciach uczniowie mają zadawaną obszerną pracę domową, gdyż wiemy jak dużą rolę w procesie edukacyjnym odgrywa systematyczne powtarzanie wiadomości. Od pierwszej klasy wiedza dzieci jest cyklicznie sprawdzana poprzez kartkówki, testy i egzaminy semestralne oraz roczne. Dzięki temu możemy na bieżąco oceniać postępy naszych podopiecznych.

 

Tak bogaty, intensywny program wymaga oczywiście czasu. Dlatego też nasze zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu - 72 spotkania w ciągu roku oraz trwają 60 i 70 minut w jmłodszych grupach oraz 90 w starszych. 

LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ