Województwo Mazowieckie


Cisie

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu - Mostowa 61

Garwolin

  • Siedziba Szkoły - ul. Kościuszki 49G
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej - Żwirki i Wigury 16
  • Zespół Szkół nr 5 im. Janusza Korczaka - Janusza Korczaka 10

Góra Kalwaria

  • Góra Kalwaria (Szkoła Podstawowa Nr 2) - Kalwaryjska 3

Halinów

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie - Okuniewska 115

Izabelin koło Nieporętu

  • Szkoła Podstawowa (im. Batalionu Saperów Kościuszkowskich) - ul. Szkolna 1

Maków Mazowiecki

  • Siedziba główna filii Maków Mazowiecki - Chrobrego 18

Otwock

  • PMDK w Otwocku - Poniatowskiego 10
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 (im.Jadwigi Korczakowskiej) - Słowackiego 66
  • Szkoła Podstawowa Nr 6 (im. Michała Elwiro Amdriollego) - Ambasadorska 1
  • Własny lokal - Hugona Kołłątaja 64 (1 piętro)

Płock

  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bolesława Chrobrego - Jana Kochanowskiego 11
  • Szkoła Podstawowa nr. 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego - Ul. Jasna 8
  • Zespół Szkół nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 21) - Chopina 62

Radom

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (im. Ignacego Daszyńskiego) - Odrodzenia 37
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 - Jaracza 8
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (im. Jana Długosza) - ul. Sobieskiego 12
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 - Miła 18

Radom II

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego - Trojańska 5
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Biała 6
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi - Wyścigowa 49

Warka

  • Early Stage Warka - Polna
  • Konary (Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego) - Konary 20

Warszawa i okolice

Bemowo

  • SP 357 (ul. Zachodzącego Słońca 25) - Lokal przy ul. Morcinka 5/ 25 oraz Ośrodek 'Michael' ul. Ks. Br. Markiewicza 1
  • SP 82 (ul. Górczewska 201) - Lokal JWC przy ul. Górczewskiej 200B oraz Lokal przy ul. Bolkowskiej 2B
  • ZS 46 (ul. Thommeego 1) - Lokal przy ul. Sobczaka 26b
  • ZS 48 (ul. Irzykowskiego 1a) - Lokal przy ul. Człuchowska 37 oraz Klub Nowy ul. Wyki 11a
  • ZSP 7 (ul. Szadkowskiego 3) - Lokal przy ul. Powstańców Śląskich 104

Bemowo Jelonki

  • Szkoła Podstawowa nr 301 - ul. Brygadzistów 18

Bemowo Little Early Stage

  • Ciuciubabka - ul. Pełczyńskiego 30 B

Białołęka I

  • Galeria Pod Dębami - ul. Pasłęcka 8d
  • Główna Siedziba (sekretariat) - Mehoffera 53
  • Lokal przy SP nr. 257 - Czarnocińska 16
  • Lokal przy ul. Ceramicznej (okolice SP 355) - Ceramiczna 18
  • Lokal przy ul. Strumykowej - ul. Strumykowa 40 D
  • SP nr 154 - ul. Leśnej Polanki 63/65
  • SP nr 257 - ul. Podróżnicza 11
  • SP nr 314 - ul. Porajów 3
  • SPS nr 2 - ul. Dziatwy 6
  • Szkoła Podstawowa nr 344 - ul. Erazma z Zakroczymia 15
  • ul. Erazma z Zakroczymia (lokale) - ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka I (Aluzyjna)

  • Siedziba Główna - Aluzyjna 3
  • Szkoła Podstawowa nr 154 (nauka w lokalu Aluzyjna 3) - Aluzyjna 22
  • Szkoła Podstawowa nr 154 (nauka w lokalu Aluzyjna 3) - Sprawna 28

Białołęka II

  • Lokal przy SP nr 356 ((nad sklepem Lewiatan)) - ul. Głębocka 66A
  • Lokal przy ZS nr 43 (grupy 1.1 wzwyż) - ul. Złotokwiatu 23
  • Siedziba Główna (Biuro) - ul. Zaułek 24 - naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 112
  • Szkoła Podstawowa nr 112 (nauka w lokalu) - ul. Zaułek 24
  • Szkoła Podstawowa nr 231 (nauka na terenie szkoły) - ul. Juranda ze Spychowa 10
  • Szkoła Podstawowa nr 31 (nauka na terenie szkoły - grupy 5-latków) - ul. Kobiałka 49

Białołęka II Little Early Stage

  • Lokal przy SP nr 356 ((nad sklepem Lewiatan)) - ul. Głębocka 66A
  • Siedziba Główna (sekretariat) - ul. Zaułek 24 - naprzeciwko Szkoły Podstawowej 112
  • Szkoła Podstawowa nr 31 (nauka na terenie szkoły - grupy 5-latków) (nauka na terenie szkoły dla 5-latków) - ul. Kobiałka 49

Bielany

  • Siedziba główna i sekretariat filii Żoliborz-Bielany: - ul. Broniewskiego 9a
  • SP 133 (nauka na terenie szkoły) - Fontany 3
  • SP 209 (nauka na terenie szkoły) - oraz nauka w lokalu przy ul. Andersena 5
  • SP 263 (nauka na terenie szkoły) - Szegedyńska 11
  • SP 293 (nauka na terenie szkoły) - Kochanowskiego 8
  • SP 53 oraz pobliskie lokalizacje (nauka w lokalu przy ul. Klaudyny 12)
  • SP 80 (nauka na terenie szkoły) - Aspekt 48

Bielany (Młociny)

  • SIEDZIBA GŁÓWNA - Trylogii 30
  • Szkoła Podstawowa nr 77 - ul. Samogłoska 9

Bielany II

  • Szkoła Podstawowa nr 79 (szkoła filialna SP nr 273) - ul. Arkuszowa 202

Brwinów

  • Szkoła Podstawowa nr.2 w Brwinowie - ul. Żwirowa 16

Chotomów

  • Lokal Własny - ul. Bagienna 6A

Falenica i Radość

  • Siedziba główna - ul. Walcownicza 41
  • Szkoła Podstawowa Nr 124 - ul. Bartoszycka 45/47
  • Szkoła Podstawowa Nr 216 - ul. Wolna 36/38
  • Zespół Szkół Nr 111 - ul. Poezji 5
  • Zespół Szkół Nr 120 - ul. Wilgi 19
  • Zespół Szkół Nr 70 - ul. Bajkowa 17/21

Głosków

  • Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki - ul. Millenium 76

Grochów

  • Szkoła Podstawowa nr 215 (Zajęcia odbywają się w lokalu przy ul. Podolskiej 5) - Podolska 5

Grochów II

  • Lokal (ul. Kamionkowska 45a) - Kamionkowska 45a
  • Lokal (ul. Osowska 84A) - ul. Osowska 84A
  • Szkoła Podstawowa nr 141 (zajęcia w lokalu) - ul. Szaserów 117
  • Szkoła Podstawowa nr 246 - ul. Białowieska 22
  • Szkoła Podstawowa nr 255 - ul. Kamionkowska 36/44
  • Szkoła Podstawowa nr 50 - Jagiellońska 7
  • Szkoła Podstawowa nr 60 - ul. Zbaraska 3

Grodzisk Mazowiecki

  • Siedziba główna - Bairda 32A

Izabelin

  • SIEDZIBA GŁÓWNA - ul. Poniatowskiego 1
  • Szkoła Podstawowa w Izabelinie - ul. Wojska Polskiego 5

Józefów

  • Główna siedziba - ul. Zawiszy 1c
  • SP nr 1 - ul. Mickiewicza 11
  • SP nr 2 - ul. Graniczna 26

Józefów k/ Legionowa

  • Salka parafialna Kościoła NMPK - Sienkiewicza 12

Józefów Little Early Stage

  • Little Early Stage Józefów - Zawiszy Czarnego 1C

Komorów

  • Główna siedziba (sekretariat) - ul. Chopina 14
  • Szkoła Podstawowa w Komorowie - Al. M. Dabrowskiej 12/20

Komorów Little Early Stage

  • Główna siedziba Early Stage Komorów - ul. Chopina 14

Konstancin

  • SP nr 2 - ul. Żeromskiego 15

Legionowo

  • sala Broniewskiego - Broniewskiego 5B
  • sekretariat - Al. 3-go Maja 22F

Lesznowola

  • Ośrodek Ogrodowa - ul. Ogrodowa 8a
  • Szkoła Podstawowa w Mysiadle - ul. Kwiatowa 28
  • Szkoła Podstawowa w Mysiadle (filia Zgorzała) - ul. Cyraneczki 8
  • Szkoła Podstawowa w Mysiadle (filia Ogrodowa) - ul. Ogrodowa
  • ZSP w Nowej Iwicznej - ul. I. Krasickiego 56

Łomianki

  • Siedziba główna - ul. Krótka 9 (700 metrów od SP Nr 1)

Michałowice

  • Główna siedziba (sekretariat) - ul. 11 Listopada 65A
  • Szkoła Podstawowa w Michałowicach - ul. Szkolna 15

Michałowice Little Early Stage

  • Główna siedziba Early Stage Michałowice - ul. 11 Listopada 65a

Mokotów I

  • Ośrodek Kultury Forma (przyprowadzanie dzieci do lokalu) - ul. Żuławskiego 4/6 (lokal)
  • Szkoła Podstawowa nr 205 - Spartańska 4

Mokotów I Little Early Stage

  • Ośrodek Kultury "Forma" - Żuławskiego 4/6

Mokotów II

  • Szkoła Podstawowa nr 157 - ul. Kazimierzowska 16

Mokotów III

  • Siedziba Główna/zajęcia w lokalu (Metro Wilanowska) - ul. Bukowińska 22/3H
  • Szkoła Podstawowa nr 191 - ul. Bokserska 30
  • Szkoła Podstawowa nr 202 - ul. Janka Bytnara "Rudego" 19
  • Szkoła Podstawowa nr 271 - ul. Niegocińska 2
  • Szkoła Podstawowa nr 33 - ul. Cieszyńska 8
  • Szkoła Podstawowa nr 69 - ul. Wiktorska 73

Mokotów IV

  • Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego - ul. Zwierzyniecka 10
  • Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery - ul.Artura Grottgera 22

Mokotów Szkoła "Chocimska"

  • Szkoła Podstawowa "Chocimska" - ul. Chocimska 5

Mokotów Szkoła Montessori

  • Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej - ul. Jana III Sobieskiego 68

Mokotów V

  • Szkoła Podstawowa nr 70 - ul. Bruna 11
  • Szkoła Podstawowa nr 85 (im. Benito Juareza) - ul. Ludwika Narbutta 14

Nowa Wieś

  • Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi - ul. Główna 96

Ochota I

  • Siedziba Główna - ul. Solariego 6
  • Szkoła Podstawowa nr 175 (im. Heleny Marusarzówny) - ul. Trzech Budrysów 32
  • Szkoła Podstawowa nr 23 (im. Edwarda Szymańskiego) - ul. Reja 1
  • Szkoła Podstawowa nr 264 (im. Gabrieli Mistral) - ul. Skorochód Majewskiego 17
  • Szkoła Podstawowa nr 61 (im. Juliana Przybosia) - ul. Białobrzeska 27

Ochota II

  • Szkoła Podstawowa nr 280 - ul. Gorlicka 3

Ożarów Mazowiecki

  • Duchnice - ul. Duchnicka 25
  • ul. Szkolna 2 Ożarów Mazowiecki - ul. Szkolna 2

Piaseczno

  • Ośrodek Miętowa - ul. Miętowa 4
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (Krauzówka) - Ul. Kasztanów 12
  • Szkoła Podstawowa nr 3 (im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”) - ul. Główna 50
  • Szkoła Podstawowa w Chylicach (im. ks. Jana Twardowskiego) - ul. Dworska 2

Podkowa Leśna

  • Zespół Szkół im. Bohaterów Warszawy - ul. Jana Pawła II 20

Powiśle

  • Samodzielny Zakład Administracji i Logistyki - ul. Konopnickiej 6
  • Szkoła Podstawowa nr 12 - ul. Górnośląska 45
  • Zespół Szkół nr 69 - ul. Drewniana 8

Powiśle II

  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego - Łazienkowska 7
  • Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois - Kruczkowskiego 12b

Pruszków

  • Dom Kultury Ognisko Muzyczne - ul. Pływacka 11
  • Early Stage Pruszków - ul. Andrzeja 26
  • Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Lipowa 31

Pruszków Little Early Stage

  • Little Early Stage Pruszków - Andrzeja 26

Radość

  • Siedziba główna - ul. Walcownicza 41
  • Zespół Szkół Nr 120 - ul. Wilgi 19
  • Zespół Szkół Nr 70 - ul. Bajkowa 17/21

Radzymin

  • Szkoła Podstawowa nr 1 - 11 listopada 2
  • Szkoła Podstawowa nr 2 - Stefana Batorego 7

Raszyn

  • Siedziba szkoły (Early Stage Raszyn) - ul. Poniatowskiego 14a

Rembertów

  • Siedziba główna - Ul. Kordiana 45

Sadyba

  • Szkoła Podstawowa nr 103 - zajęcia odbywają się w lokalu własnym przy ul. Bernardyńskiej 5
  • Szkoła Podstawowa nr 115 - ul. Okrężna 80

Saska Kępa

  • Early Stage Saska Kępa - Al. Stanów Zjednoczonych 26a

Saska Kępa Little Early Stage

  • Little Early Stage Saska Kępa - Al. Stanów Zjednoczonych 26 A

Siekierki

  • Dom Kultury Dorożkarnia - Siekierkowska 28
  • Pijarska Szkoła Podstawowa - Gwintowa 3
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Gościniec 53

Śródmieście

  • Szkoła Podstawowa nr 75 - ul. Niecała 14

Śródmieście II

  • Szkoła Podstawowa nr 203 - ul. Ks. I. J. Skorupki 8
  • Szkoła Podstawowa nr 211 - ul. Nowy Świat 21a
  • Szkoła Podstawowa nr 26 (im. Mirosława Biernackiego) - ul. Miedziana 8
  • Szkoła Podstawowa nr 32 (im. Małego Powstańca) - ul. Lewartowskiego 2
  • Zespół Szkół nr 60 - ul. Stefanii Sempołowskiej 4

Śródmieście III

  • Szkoła Podstawowa nr 220 (im. Stanisława Kopczyńskiego) - Al. Jana Pawła II 26a

Śródmieście IV

  • Szkoła Podstawowa nr 158 - ul. Ciasna 13
  • Szkoła Podstawowa nr 210 - ul. Karmelicka 13

Śródmieście Wilcza

  • Śródmieście - Wilcza - Wilcza 53

Stara Miłosna

  • Szkoła Podstawowa 173 - Trakt Brzeski
  • Szkoła Podstawowa nr 353 - Cieplarniana 23

Stare Babice

  • Siedziba główna - ul. Piłsudskiego 16a

Sulejówek

  • Szkoła Podstawowa nr 1 - Ul. Idzikowskiego 2a
  • Szkoła Podstawowa nr 2 - Ul. Okuniewska 2

Targówek

  • Klub Junona - ul. Bazyliańska 1
  • Szkoła Podstawowa nr 275 - ul. Hieronima 2

Ursus I

  • Ursus I (Dzieci Warszawy) - Dzieci Warszawy 48 lok. 4
  • URSUS I (osiedla Czechowice i Skorosze) Główna siedziba (sekretariat) - ul. Plutonu Torpedy 47

Ursus II

  • Szkoła Podstawowa nr 11 (osiedle Niedźwiadek) - ul. Keniga 20
  • Szkoła Podstawowa nr 2 (osiedle Gołąbki) - ul. Orłów Piastowskich 47

Ursus Little Early Stage

  • Główna siedziba Early Stage Ursus - ul. Plutonu Torpedy 47

Ursynów I

  • Gimnazjum Przymierza Rodzin (Kabaty) - ul. Wąwozowa 28
  • Lokal własny Early Stage Ursynów I - Związku Walki Młodych 22
  • Szkoła Podstawowa nr 319 (Stokłosy) - ul. Związku Walki Młodych 10

Ursynów II

  • Lokal własny - Polnej Róży - Polnej Róży 6
  • Lokal własny - Rybałtów - ul. Rybałtów 20
  • Lokal własny- Ekologiczna - ul. Ekologiczna 14
  • Natolin (Lokal własny) - ul. Żabińskiego 2
  • Natoliński Ośrodek Kultury (NOK) - ul. Na Uboczu 3
  • SP nr 16 - ul. Wilczy Dół 4
  • Szkoła Sióstr Niepokalanek - Ul. Zaruby 2

Ursynów II Little Early Stage

  • Little Early Stage (KABATY) - ul. Ekologiczna 14

Ursynów III

  • Przedszkole nr 351 (im. Wandy Chotomskiej) - Warchałowskiego 4
  • Szkoła Podstawowa nr 100 (im. Francesco Nullo) - Taneczna 54/58 - nauka w sali International Community Centre, ul. Puławska 326
  • Szkoła Podstawowa nr 310 (im. Michała Byliny) - ul. Hawajska 7
  • Szkoła Podstawowa nr 318 - ul. Teligi 3
  • Szkoła Podstawowa nr 323 (im. Polskich Olimpijczyków) - ul. Hirszfelda 11
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 (im. Matki Teresy z Kalkuty) - ul. Kopcińskiego 7

Ursynów IV

  • Siedziba Early Stage (lokal własny) - ul. Przy Bażantarni 11
  • Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego - ul. Lokajskiego 3
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - ul. Mandarynki 1

Ursynów IV Little Early Stage

  • Formy Kolory - ul. Przy Bażantarni 11

Ursynów V

  • Siedziba Early Stage (lokal własny) - ul. Koncertowa 10 lok. U2
  • Szkoła Podstawowa nr 303 - ul. Koncertowa 8

Wawer

  • Lokal własny - Anin - ul. Kajki 76
  • Szkoła Podstawowa nr 109 - ul. Przygodna 2
  • Szkoła Podstawowa nr 138 (im. Józefa Horsta) - ul. Pożaryskiego 2
  • Szkoła Podstawowa nr 195 - ul. Króla Maciusia 5
  • Szkoła Podstawowa nr 218 (nauka w lokalu) - ul. Kajki 80/82

Wiązowna

  • Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie - ul. Kościelna 20

Wilanów

  • Siedziba główna (sekretariat) - Rumiana 38 a
  • Szkoła Podstawowa nr 169 - ul. Uprawna 9/17
  • Szkoła Podstawowa nr 261 - ul. Wiertnicza 26
  • Szkoła Podstawowa nr 300 - Gubinowska 28/30
  • Szkoła Podstawowa nr 358 - ul Ledóchowska

Włochy

  • Lokal Słowicza (uczniowie SP 88, przedszkolaki) - Słowicza 12
  • Siedziba główna (uczniowie SP 94, przedszkolaki, gimnazjaliści) - Popularna 41
  • SP nr 66 - Przepiórki 16/18
  • SP nr 88 - Radarowa 4b

Wola I

  • Szkoła Podstawowa nr 139 - ul. Syreny 5/7
  • Szkoła Podstawowa nr 238 - ul. Redutowa 37

Wola II

  • Szkoła Podstawowa nr 225 - ul.Brożka 15
  • Szkoła Podstawowa nr 234 - ul. Esperanto 5
  • ZPOSM - ul. Tyszkiewicza 42

Wola III

  • Szkoła Podstawowa nr 26 - Miedziana 8

Wola IV

  • Szkoła Podstawowa nr 132 (im. Sandora Petofiego) - ul. Grabowska 1
  • Szkoła Podstawowa nr 25 (im. Komisji Edukacji Narodowej) - ul. Grzybowska 35

Wołomin

  • SP nr 3 (Sala na terenie parafii) - ul. Piłsudskiego 44
  • SP nr 5 (Zajęcia na terenie szkoły) - ul. Lipińska 16
  • SP nr 7 (Lokal przy ul. Mieszka I 10) - Mieszka I 10

Ząbki

  • Lokal - ul. Wojska Polskiego 18
  • SP2 - ul. Batorego 11 - zajęcia w lokalu przy ul. Wojska Polskiego 18
  • ZPSK - ul. 11 Listopada 4 - zajęcia w lokalu przy ul. Wojska Polskiego 18

Zacisze

  • Siedziba Główna (sekretariat) - ul. Gilarska 58
  • Szkoła Podstawowa nr 28 - ul.Gościeradowska 18/20
  • Szkoła Podstawowa nr 52 (nauka w lokalu) - ul.Gilarska 58

Zacisze II

  • Szkoła Podstawowa nr 84 (nauka w lokalu) - ul.Określona 2

Zacisze Little Early Stage

  • Zacisze Little Early Stage ( 3,4,5 latki) - Gilarska 58

Zielonka

  • Lokal - ul. Wojska Polskiego 24
  • Szkoła Podstawowa nr 1 - Staszica 56
  • Szkoła Podstawowa nr 2 - ul. Powstańców 3
  • Szkoła Podstawowa nr 3 - ul. Wilsona 34/36

Żoliborz

  • Siedziba główna i sekretariat filii Żoliborz-Bielany (między szkołami sp 92 i sp 276) - ul. Broniewskiego 9a
  • SP 267 oraz inne placówki - Sady Żoliborskie 13a / lok. 1
  • SP 65 oraz lokal (zajęcia na terenie sp 65 i w lokalu na ul. Smoszewskiej 9) - ul. Smoszewska 9
  • SP 68 - ul. Or-Ota 5

Żoliborz-Bielany Little Early Stage

  • Lokal - ul. Klaudyny 12
  • Siedziba główna i sekretariat filii Żoliborz-Bielany - Broniewskiego 9A

Żółwin

  • Szkoła Podstawowa w Żółwinie - Szkolna 39
LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ