Aktualności


Happy Easter!

13.04.2017

Życzymy wielu miłych, radosnych chwil w gronie najbliższych. Niech Święta będą okazją do spokojnego, słonecznego wypoczynku. Happy Easter! 

Czytaj więcej »

Wiosna w Early Stage

10.04.2017

W naszych szkołach czuć i widać wiosnę na każdym kroku! Kreatywność dzieci sprawia, że mamy moc przepięknych projektów, które ozdabiają nasze sale. Ich wybór prezentujemy w galerii. Zapraszamy do obejrzenia! 

Czytaj więcej »

Próby do przedstawień

27.03.2017

W naszych szkołach trwają próby do przedstawień wiosennych. Dzieci ćwiczą role w domu i na zajęciach. Wspólnie pracujemy nad choreografią, rekwizytami i piosenkami. Nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy mogli zaprezentować efekty naszych starań! 

Czytaj więcej »

Konkurs GO FOR EUROPE, GO FOR POLAND!

28.02.2017

Wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy w maju 2017 r. planują podejście do egzaminu PET i FCE, zapraszamy do udziału w konkursie GO FOR EUROPE, GO FOR POLAND! Wystarczy znaleźć ciekawe miejsce w swojej okolicy i opowiedzieć nam o nim (oczywiście po angielsku) w krótkim, samodzielnie nakręconym filmiku. Prace konkursowe należy przesyłać na adres olga.debska@earlystage.pl do 10 marca. Autorzy najlepszych zostaną nagrodzeni darmowym egzaminem PET i FCE! 

Czytaj więcej »

Galeria zdjęć z obozu zimowego

21.02.2017

W Korbielowie wciąż piękna, zimowa pogoda. Szlifujemy umiejętności narciarskie, uczymy się angielskiego w rytm piosenek projektowych, aktywnie i twórczo spędzamy czas. Zapraszamy do galerii, gdzie znajduje się fotorelacja z I turnusu obozu i codziennie zamieszczamy zdjęcia z bieżącego tygodnia. 

Czytaj więcej »

Early Stage Teachers' Choir

30.01.2017

Early Stage Teachers' Choir to chór utalentowanych nauczycieli. Ćwiczymy pod okiem zaprzyjaźnionych gwiazd. Pierwszy, kameralny występ już za nami - zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji. Trwają przygotowania do kolejnego, większego projektu - efekty będą mogli Państwo poznać już w czerwcu! 

Czytaj więcej »

Zapisy na obozy letnie ruszyły!

21.01.2017

Ruszyły zapisy na nasze obozy letnie w Rozłogach i Serwach. Zgłoszenia można dokonać poprzez FORMULARZWięcej szczegółów w zakładce WAKACJE I FERIE. Zapraszamy!

Uwaga! Na wszystkie obozy przyjmujemy zgłoszenia już tylko na listy rezerwowe.

 

Czytaj więcej »

Powtórzenia przed sesją trwają!

16.01.2017

W naszych szkołach trwają powtórzenia przed sesją. Staramy się, żeby wszyscy uczniowie spędzali ten czas aktywnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowywali się do egzaminów. Zachęcamy ich do podejmowania ciekawych wyzwań - młodzieży zdarza się wtedy zastygnąć bez ruchu... Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji na poziomie MASTER STAGE!

Czytaj więcej »

Letnie obozy językowe

10.01.2017

Za oknem piękna zima a my już planujemy lato! Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych wakacyjnych obozach językowych. Obok bogatego programu językowego, skupionego wokół tematyki projektu międzynarodowego GO FOR EUROPE, przygotowaliśmy dla naszych uczniów wiele wyjątkowych atrakcji. Zaplanowaliśmy zajęcia sportowe, rekreacyjne, kreatywne i plastyczne - nie zabraknie dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Wybierzemy się do sprawdzonych przez nas w ostatnich latach ośrodków w Rozłogach i Serwach. Zapisy na obóz rozpoczniemy 21 stycznia o godz. 10.00 - zgłoszenia będą możliwe tylko przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Więcej szczegółów w zakładce WAKACJE I FERIE. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Merry Christmas

23.12.2016

Szanowni Państwo,

życzymy, aby szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia pozwolił Państwu na poczucie ducha wspólnoty w gronie rodziny i przyjaciół. Myślimy  z  troską o losie ludzi, którzy nie zaznają w tym okresie spokoju i wyciszenia. Oby ten czas zamętu na świecie minął jak najszybciej a wszystkie dzieci mogły żyć w poczuciu bezpieczeństwa i w pokoju!

                                                                Joanna Zarańska, Tonia Bochińska i Zespół Early Stage 

Czytaj więcej »

Christmas Shows - galeria zdjęć

21.12.2016

We wszystkich filiach naszej szkoły odbywały się ostatnio przedstawienia świąteczne. Dzieci dały prawdziwy popis swoich umiejętności aktorskich i językowych. Jesteśmy z nich ogromnie dumni! Dziękujemy za wszystkie emocje, które wspólnie przeżyliśmy na deskach naszych małych teatrów. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy wybrane zdjęcia z tych niezwykłych wydarzeń. Mamy nadzieję, że wprowadzą Państwa w cudowny, świąteczny nastrój. 

Czytaj więcej »

Półkolonie zimowe

16.12.2016

Wszystkie dzieci, które przynajmniej część ferii spędzają w domu, serdecznie zapraszamy na półkolonie. Będą one organizowane przez kilka filii naszej szkoły. Obok bogatego programu językowego zaproponujemy dzieciom wiele ciekawych aktywności sportowych i artystycznych. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się w zakładce WAKACJE I FERIE. 

Czytaj więcej »

Próby do przedstawień trwają!

06.12.2016

Nasi uczniowie z zapałem ćwiczą role do przedstawień zimowych. Na lekcjach dużo się dzieje - utrwalamy piosenki, powtarzamy scenki. Jest intensywnie i radośnie. Już niebawem będą mogli Państwo zobaczyć efekt naszej pracy i podziwiać małych aktorów. My nie możemy się już doczekać! 

Czytaj więcej »

Halloween Writing Competition rozstrzygnięty!

05.12.2016

Do udziału w konkursie zgłosiło się wielu uczniów. Dziękujemy za nadesłane prace. Wszystkie były oryginalne i ciekawe. Wybranie najlepszych spośród nich było dużym wyzwaniem. Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich młodych autorów! Po burzliwych naradach udało nam się wyłonić laureatów. Zwycięzcom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!!! Pełna lista nazwisk znajduje się w rozwinięciu opcji "czytaj więcej".

Czytaj więcej »

Zdjęcia z Halloween

08.11.2016

Na naszych zajęciach działy się ostatnio upiorne rzeczy - mnóstwo było wiedźm, duchów i straszydeł! Na szczęście wszystkie uśmiechnięte od ucha do ucha! Bardzo wesoło i intensywnie spędziliśmy czas, który poświęciliśmy na zapoznanie dzieci z tradycją Halloween. Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z naszych zajęć i balów poświęconych tej tematyce. 

Czytaj więcej »

Start projektu międzynarodowego - GO FOR EUROPE!

02.11.2016

Dziś startuje nasz kolejny projekt międzynarodowy - GO FOR EUROPE! W tym roku będziemy zajmować się tematami związanymi z naszym pięknym kontynentem. Wybierzemy się w fascynującą podróż - poznamy europejskie kraje, ich stolice i najważniejsze zabytki; porozmawiamy o historii, sztuce i muzyce. Poszukamy wspólnych korzeni i wartości, które łączą narody europejskie. W tak ciekawym kontekście będziemy mogli nie tylko szlifować umiejętności językowe, ale również poszerzać wiedzę dzieci na temat otaczającego świata, zwracać uwagę na pojawiające się problemy i  uczyć, w jaki sposób pomagać krajom, które znajdują się w trudnej sytuacji.

Więcej szczegółów w rozwinięciu opcji "czytaj więcej".

Czytaj więcej »

Halloween!

26.10.2016

Zbliża się Halloween, dlatego w naszych szkołach jest mnóstwo dyń, duchów i czarownic. Strrrrrasznie dobrze się bawimy, zaznajamiając dzieci z tą anglosaską tradycją. Młodszych uczniów zapraszamy na bale halloweenowe, dla starszych przygotowaliśmy ogólnoszkolny konkurs tematyczny - o szczegółach poinformują nauczyciele w grupach. Już nie możemy doczekać się prac młodych autorów! 

Czytaj więcej »

Galeria prac jesiennych

18.10.2016

Krajobraz jesienny na dobre zagościł za okami. Na naszych lekcjach twórczo wykorzystujemy motywy tej pięknej pory roku, aby utrwalać słownictwo i poznane zasady gramatyczne. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajduje się wybór projektów plastyczno-językowych wykonanych przez naszych uczniów, którzy jak zwykle podeszli do zadań bardzo kreatywnie! 

Czytaj więcej »

CZAS, START!

19.09.2016

W tym tygodniu rozpoczynają się zajęcia w większości filii naszej szkoły. Witamy serdecznie wszystkich nowych i kontynuujących uczniów. Przed nami wspaniały wspólny rok - na pewno będziemy się dużo uczyć, doskonale bawić i wzajemnie inspirować! 

Czytaj więcej »

Dlaczego coraz więcej dzieci uczy się w naszej szkole?

01.09.2016

Często słyszymy pytanie: Z czego wynika tak duże zainteresowanie kursami Early Stage? Zawsze odpowiadamy, że z pasji do nauczania, doświadczenia, ambitnych i atrakcyjnych materiałów oraz dużego zaangażowania kadry w pracę z dziećmi. Wiosną przeprowadziliśmy ankiety wśród rodziców naszych uczniów - 97 % z nich pozytywnie oceniło jakość nauczania w naszej szkole, więc teraz możemy z pełnym przekonaniem i wielką dumą odpowiedzieć na to pytanie krócej - NASZ SUKCES ZAWDZIĘCZAMY JAKOŚCI. 

Czytaj więcej »

Nowy rok szkolny tuż... tuż...

23.08.2016

W połowie września spotkamy się na pierwszych zajęciach w nowym roku szkolnym. Wciąż przyjmujemy zgłoszenia uczniów. Zapisu można dokonać, korzystając z formularza on-line. Na lokalnych podstronach naszych szkół - w zakładce GDZIE JESTEŚMY, znajdują się wszystkie szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące kursów w poszczególnych filiach Early Stage. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. 

Czytaj więcej »

Filmowe wspomnienie letnich obozów

22.08.2016

Już niebawem rozpoczynamy nowy rok szkolny - intensywnie się do niego przygotowujemy. Tymczasem wspominamy letnie przygody podczas tegorocznych obozów językowych. Zapraszamy do obejrzenia relacji ze wszystkich turnusów. 

Czytaj więcej »

Galerie zdjęć z obozów

28.06.2016

W niedzielę rozpoczęły się nasze letnie obozy językowe. Uczymy się i bawimy w rytm piosenek projektowych FOOD SMART.  Mamy piękną pogodę i doskonałe humory. Zapraszamy do odwiedzania naszej galerii - znajdują się tam na bieżąco aktualizowane zdjęcia i filmiki z Serw i Rozłogów (I turnus II turnus).

Czytaj więcej »

NIESPODZIANKA NA KONIEC ROKU!

24.06.2016

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy udanych, słonecznych wakacji pełnych relaksu i wypoczynku. Dziękując za wszystkie miłe chwile, przedstawiamy małą niespodziankę - teledysk, który nagraliśmy w ramach fianału projektu międzynarodowego FOOD SMART. Główne role zagrali w nim Aga Zaryan i Sean Palmer! Have fun!!!

Czytaj więcej »

Kolejny rok szkolny za nami!

23.06.2016

Kończący się właśnie rok szkolny był bardzo intensywny i niezwykle szybko upłynął. Przed sobą i uczniami postawiliśmy wiele nowych wyzwań, których realizacja przyniosla nam dużo radości i satysfakcji.

Szerzej o nich w rozwinięciu opcji "czytaj więcej"

Czytaj więcej »

Sesja letnia - GOOD LUCK!

17.06.2016

Letnia sesja egzaminacyjna w naszej szkole trwa. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i samych wysokich not! Dzieci intesywnie powtarzały materiał na zajęciach i dużo pracowały w domu - jesteśmy więc pewni, że są doskonale przygotowane. Zapraszamy do obejrzenia wyboru prac powtorkowych, które znajdują się w galerii. Doskonale pokazują one, jak dużo dzieci się już nauczyły. 

Czytaj więcej »

Finał konkursu WORD MASTER!

13.06.2016

W minioną sobotę odbył się finał tegorocznej edycji konkursu WORD MASTER. Wzięły w nim udział wyłonione we wcześniejszych etapach reprezentacje naszych szkół. Znamy już Mistrzów Słowa 2016 we wszystkich kategoriach. Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za zaangażowanie i pasję! W rozwinięciu opcji "czytaj więcej" znajdują się nazwiska zwycięzców, a w galerii fotorelacja z wydarzenia. Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej i długiej wersji filmowego wspomnienia z konkursu. 

Czytaj więcej »

Nagrania płyty projektowej FOOD SMART

03.06.2016

Nagrania płyty projektowej już za nami!  Uczniowie pokazali, jak doskonale opanowali wszystkie piosenki. Płyta już w przygotowaniu - niedługo wszystkie dzieci w Early Stage otrzymają ją w prezencie.

Spędziliśmy w studiu 13 dni - 76 godzin, zaśpiewało ponad 700 dzieci z całej Polski! Swoich sił próbowali również nasi nauczyciele i dyrektorzy szkół - specjalnie dla swoich uczniów nagrali jeden z projektowych numerów. Wspólnie stworzyliśmy do niego wyjątkowy klip. Wszystkim wokalistom i aktorom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Efekty niebawem - tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie można podejrzeć kulisy naszej pracy. 

Czytaj więcej »

Dzień Dziecka!

01.06.2016

Z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym uczniom (małym i dużym) wszystkiego co najlepsze - dużo radości i uśmiechu na co dzień. Niech osiągane cele i odkrywane tajemnice dają Wam szczęście i poczucie spełnienia! 

Czytaj więcej »

Spring Shows - galeria

09.05.2016

We wszystkich filiach naszej szkoły odbyły się już przedstawienia wiosenne. Dzieci pokazały pełne spectrum swoich talentów aktorskich i wokalnych. Jesteśmy pod wrażeniem tego, co w tym roku udało nam się wspólnie osiągnąć. Mamy nadzieję, że chwile spędzone na naszych scenach zostaną z dziećmi na długo w postaci miłych wspomnień. W galerii zamieściliśmy wybór zdjęć z przedstawień. Zapraszamy do obejrzenia! 

Czytaj więcej »

Wyniki konkursu HIT OR NOT?

29.04.2016

Mamy ogromną przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu Hit or not? Jak wnioskujemy z przesłanych do nas prac, tegoroczne piosenki projektowe budziły wiele emocji. Uczniowie z pasją pisali o swoich faworytach i z równą energią opisywali swoje mniej pozytywne odczucia względem innych piosenek ;-). Wszystkim dziękujemy za podzielenie się swoimi opiniami! Są one dla nas niezwykle cenne! W rozwinięciu opcji "czytaj więcej" przedstawiamy listę zwycięzców. Zarówno im, jak i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy! 

Czytaj więcej »

Film o projekcie FOOD SMART

28.04.2016

Realizacja naszego projektu międzynarodowego trwa. Za nami przesłuchania do płyty projektowej - już w nastepnym tygodniu pierwsza grupa naszych małych wokalistów wejdzie do studia, aby oficjlanie rozpocząć jej nagrywanie! Gotowy materiał otrzymają wszyscy nasi uczniowie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu o projekcie FOOD SMART, który pokazuje, jak dużo dzieci już się nauczyły o jedzeniu i odżywianiu. 

Czytaj więcej »

Wyniki egzaminów PET i KET

19.04.2016

Otrzymaliśmy wyniki egzaminów PET (Preliminary for Schools) i KET (Key for Schools). Potwierdzają one, że obraliśmy odpowiednie ścieżki przygotowań uczniów. Niektórzy wykazali się wiedzą wykraczającą poza wymagania egzaminacyjne, co było dla nas bardzo miłą niespodzianką! Prawie 30% dzieci przystępujących do egzaminu KET zdało go na poziomie PET. Zaś wśród podchodzących do egzaminu PET aż 10% uzyskało poziom First for Schools. Są to wyjątkowo wysokie noty! Pozostali uczniowie również osiągnęli wspaniałe wyniki. Ze wszystkich jesteśmy ogromnie dumni. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej »

Zapraszamy na letnie półkolonie!

15.04.2016

Wszystkie dzieci, które chociaż część wakacji spędzają w Warszawie serdecznie zapraszamy do udziału w naszych letnich półkoloniach. Będziemy uczyć się angielskiego, grać w tenisa, pływać, tańczyć i wiele, wiele innych. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce WAKACJE I FERIE. 

Czytaj więcej »

Przygotowania do przedstawień wiosennych

05.04.2016

Od kilku tygodni na naszych lekcjach trwają przygotowania do sztuk wiosennych. Uczymy się piosenek, tworzymy rekwizyty, aktorzy ćwiczą role i ruch sceniczny - pracy jest sporo! Dzieci spisują się świetnie. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i już dziś serdecznie zapraszamy Państwa na przedstawienia. 

Czytaj więcej »

Happy Easter

24.03.2016

 

Życzymy spokojnych, radosnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych. Niech będzie to czas relaksu i miłych spotkań w gronie najbliższych.

Czytaj więcej »

Warsztaty kulinarne - galeria

23.03.2016

Miesiąc Zdrowego Gotowania już za nami. Wspólnie z fundacją Szkoła na Widelcu odwiedziliśmy cztery warszawskie szkoły, w których odbyło się dwanaście sesji warsztatowych. Wzięło w nich udział ponad trzysta pięćdziesięcioro dzieci. Uczyliśmy się jak w łatwy sposób przygotować zdrowe i pyszne śniadania.  Było kolorowo, smacznie i aromatycznie. Zapraszamy do galerii, gdzie znajduje się fotorelacja z tych wydarzeń. 

 

Czytaj więcej »

Prace wiosenne!

22.03.2016

Wiosna nie tylko za oknem. W naszych szkołach gości już od dawna. Uczniowie na zajęciach robią wiele projektów plastyczno-językowych, dzięki którym utrwalają nowe słowa i konstrukcje językowe. Ozdobione pracami klasy są słoneczne i radosne. Zapraszamy do galerii, gdzie prezentujemy wybór wiosenno-wielkanocnych dzieł. 

Czytaj więcej »

Wyniki konkursu dla uczniów MASTER STAGE

03.03.2016

Konkurs dla uczniów Master Stage został rozstrzygnięty! Dostaliśmy wiele wyjątkowych prac. Widać, że nasi uczniowie lubią gotować, znają zasady zdrowego żywienia i posługują się pięknym angielskim. Dlatego też wybór zwycięzcy nie był łatwym zadaniem! Udało nam się je jednak wykonać. Laureatem konkursu jest Szymon Owczarek z filii Ursus I. Specjalne wyróżnienie otrzymuje Patryk Kozłowski ze szkoły w Komorowie. Autorów obu prac nagrodzimy darmowym egzaminem FCE. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Czytaj więcej »

Miesiąc zdrowego gotowania

26.02.2016

Już jutro odbędą się pierwsze warsztaty z cyklu "Miesiąc zdrowego gotowania z Early Stage". Przygotowała je Fundacja Szkoła na Widelcu, która jest partnerem naszego tegorocznego projektu międzynarodowego. Przed nami bogactwo smaków, barw i zapachów! Dzieci na pewno wiele się nauczą i będą doskonale się bawić. Fotorelacja niebawem w naszej galerii! 

Czytaj więcej »

Konkurs WORD MASTER

19.02.2016

Uczniowie już niebawem przystąpią do pierwszego etapu naszego międzyszkolnego konkursu WORD MASTER. To już jego VI edycja. Jak zawsze przygotowaliśmy dla dzieci szereg ciekawych zadań sprawdzających umiejętności językowe.  Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w konkursie uczniowie jeszcze lepiej poradzą sobie z egzaminami CAMBRIDGE ESOL. Życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na czerwcowy finał, który wyłoni naszych nowych MISTRZÓW SŁOWA! 

Czytaj więcej »

St.Valentine's Day

14.02.2016

Dziś Święto Zakochanych. Nasi uczniowie przygotowali z tej okazji wiele niezwykłych prac i projektów pastyczno - językowych. Ozdobiliśmy nimi nasze szkoły, dzięki czemu panuje w nich wyjątkowa atmosfera. Wybór prac przedstawiamy w galerii. Składając najlepsze życzenia walentynkowe, przypominamy film, który zrealizowaliśmy w zeszłym roku, aby uczcić ten radosny dzień.

Czytaj więcej »

Obóz w Korbielowie

01.02.2016

W sobotę rozpoczął się zimowy obóz w Korbielowie. Śniegu nie jest dużo - za to słońce nas rozpieszcza, dlatego szusujemy dzielnie. Dzieci uczą się angielskiego, śpiewają piosenki i pełne uśmiechu korzystają ze wszystkich atrakcji. Zapraszamy do galerii, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia, dokumentujące nasze zimowe szaleństwo!

Czytaj więcej »

Rozpoczynamy sesję zimową

25.01.2016

W większości naszych filii dziś rozpoczynają się egzaminy semestralne. Na ostatnich lekcjach sumiennie powtarzaliśmy materiał, dlatego wiemy, że dzieci doskonale sobie z nim poradzą. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. Pamiętajcie - ferie już niebawem!

Czytaj więcej »

Konkurs dla uczniów MASTER STAGE

23.01.2016

Serdecznie zapraszamy uczniów Master Stage, którzy w tym roku będą zdawać egzamin FCE, do udziału w konkursie związanym z projektem międzynarodowym FOOD SMART. Aby wziąć w nim udział, trzeba stworzyć cztery przepisy kulinarne w języku angielskim, ugotować przynajmniej dwa z tych dań i sfotografować je. Najlepsza praca zostanie nagrodzona darmowym egzaminem FCE For Schools!  Wszystkie szczegóły znajdują się w zakładce PROJEKTY MIEDZYNARODOWE. Zapraszamy naszych twórczych kucharzy! 

Czytaj więcej »

Zapraszamy na nasze letnie obozy - zapisy rozpoczęte!

11.01.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na nasze letnie kursy językowe. W tym roku ponownie odwiedzimy Rozłogi i Serwy. Dla uczestników przygotowaliśmy wyjątkowy program zajęć twórczych, tanecznych, sportowych i przede wszystkim językowych. Dzieci spędzą czas w rytmie naszych piosenek, zgłębiając tematykę projektu międzynarodowego FOOD SMART. Czeka na nas mnóstwo przygód i dobrej zabawy! Zapisy rozpoczęły się w sobotę 16 stycznia o godz. 10:00. Prosimy zapisywać się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce WAKACJE I FERIE. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej »

Food Smart - galeria prac

07.01.2016

Na naszych zajęciach i dodatkowych warsztatach realizujemy założenia tegorocznego projektu międzynarodowego FOOD SMART. Wspólnie zgłębiamy wszystkie tematy związane z jedzeniem. Dzieci nie tylko śpiewają piosenki, ale również robią projekty plastyczno-językowe, dzięki którym dużo się uczą. Zapraszamy do galerii, w której zamieściliśmy wybór tych prac.

Czytaj więcej »

Merry Christmas

22.12.2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze. Niech ten czas będzie pełen radości, spokoju, wypoczynku i wielu ciepłych, rodzinnych spotkań. Życzymy, żeby Nowy Rok przynosił same miłe chwile i obfitował w inspirujące wydarzenia.

 

W rozwinięciu opcji "czytaj więcej" prezentujemy wybrane muzyczne życzenia naszych uczniów, którzy doskonale opanowali już wiele piosenek projektowych. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej »

Przedstawienia zimowe - galeria zdjęć

21.12.2015

Przedstawienia we wszystkich filiach Early Stage już się odbyły. Mali aktorzy wspaniale zdali ten niełatwy dla nich egzamin - pokonali tremę i wspaniale wystąpili! Dziękujemy za wszystkie miłe, wzruszające chwile podczas spektakli. Zapraszamy do galerii, gdzie umieściliśmy wybór zdjęć z przedstawień z całej Polski.

Czytaj więcej »

Świąteczne projekty plastyczno-językowe

20.12.2015

Na naszych lekcjach panuje już świąteczny nastrój. Uczniowie wykonali wiele niezwykłych projektów plastyczno-językowych, które zdobią nasze sale i korytarze. Z każdej ściany spogląda na nas Mikołaj i wszędzie zielenią się choinki. Bardzo dziękujemy dzieciom za zrobienie wszystkich prac. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której umieściliśmy ich wybór.

Czytaj więcej »
LOGOWANIE
Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do dokumentów i materiałów przeznaczonych dla Rodziców uczniów szkoły Early Stage.
Copyright by Early Stage © 2017
Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach funkcjonalnych i statystycznych zgodnie z polityką cookies AKCEPTUJĘ